Загрузка...
Местоположение на сайте:  Главная  >  Общество  >  Эта запись (статья)

Меценатство: поклик душі чи обов’язок? Олег Костянтинович Боз

Автор   /  01.12.2016  /  Комментариев нет

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

У народі кажуть, що людина славиться своїми справами. Бізнес і меценатство завжди ідуть поруч. Комусь поталанило більше, хтось вдовольняється зарплатою чи пенсією. Читаючи наші публікації, ви вже переконалися, що Березанщина славиться хорошими людьми. Є чимало творчих людей, ентузіастів, які намагаються зробити рідне село чи селище кращим, життя людей цікавішим. Багато корисних справ не могли б здійснитися без матеріальної підтримки.

10Напередодні виборів до новоствореної Коблівської громади ведеться багато розмов про місцевих меценатів. Що правда, а що ні, розсудять люди. У цьому матеріалі ми говоритимемо про Олега Костянтиновича Боза.

Розмова йтиме про його благодійні вчинки. Не хочемо зайвих нарікань, тому спиратимемося лише на перевірені нами факти його біографії та «біографії» його вчинків.

Олег Костянтинович народився у місті Арциз на Одещині, пізніше жив у місті Южному, зовсім поряд із Коблевим. Здобув вищу освіту в Одеському Національному Політехнічному Університеті за спеціальністю «Хімік-технолог» і здобув кваліфікацію хіміка-неорганіка.

Сьогоднішній бізнесмен Олег Боз не приховує, що перші кишенькові гроші він заробляв у п’ятнадцятирічному віці на коблівському пляжі, продаючи кукурудзу та солодку вату. Заробітки були непогані, вдавалося навіть відкладати гроші на навчання. У скрутні часи треба було виживати. Придивившись до коблівської інфраструктури, Олег Костянтинович відкриває комерційну їдальню швидкого харчування з якісною їжею та відносно низькими цінами. Бізнес йшов непогано, і в 2006 році підприємець відкриває ще одне кафе та нічний клуб. Величезний потік відпочиваючих у Коблевому наштовхнув бізнесмена на думку відкрити 2012 році пляж європейського рівня. Цей бізнес-проект привернув увагу заможних людей, які все більше і більше обирали для відпочинку Коблеве. 

Поступово бізнесмен Боз відкриває для себе ще один сегмент споживчого ринку: щороку він запрошує у Коблеве із концертами зірок вітчизняної естради. За його участі на побережжі побували Альона Вінницька, Світлана Лобода, Тіна Кароль, Наталя Могилевська, Потап і Настя та інші популярні співаки.

9Бізнес-проекти супроводжувалися меценатською діяльністю. Наведемо кілька конкретних прикладів. 

У 2013 році Олег Костянтинович купив меблі для шкільної їдальні с. Коблеве, вимостив 700 м.кв. тротуарної плитки пляжної алеї. 

2014 рік – придбав для Коблівського дитячого садочка «Сонечко» шведську спортивну стінку з турніком, брусами та канатом; магнітну дошку; електричну м’ясорубку. 

У цьому ж році меценат вимостив за свій рахунок 2000 м.кв. тротуарної плитки по проспекту Курортному в центрі Коблевого та встановив 400 світильників, придбав і встановив 30 сміттєвих баків. 

Олег Костянтинович турбується про підопічних районного будинку людей похилого віку та інвалідів, що знаходиться в с. Тузли.

2015 року О.К. Боз придбав для Коблівської школи 5 комп’ютерів та спортивний інвентар. Переможці спортивного конкурсу отримали від мецената мобільні телефони та ноутбуки. 

Підприємець надав фінансову допомогу комунальному господарству села, адресну допомогу малозабезпеченим громадянам та пенсіонерам. 

У 2016 році Олег Костянтинович знову надав фінансову допомогу Коблівському дошкільному навчальному закладу «Сонечко», відремонтував приміщення актової зали та бібліотеки Коблівської школи, придбав пожежні рукави для частини МНС у Коблевому; купив 2 глибинних насоси для свердловини села, щоб забезпечити жителів прісною водою; відремонтував фекальний насос; організував роботу з прибирання пляжу курортної зони відпочинку, вивезення твердих побутових відходів. Іноді бізнесменам доводиться виконувати і брудну роботу. 

Прочитавши перелік добрих справ, скептики зауважать: «А що кажуть люди»? Знову наводимо факти. 

8Чапчай Ігор Анатолійович, голова федерації футболу Березанського району розповідає, що знає Олега Костянтиновича чотири роки. Увесь цей час бізнесмен надає спортивній школі значну фінансову допомогу у підготовці до змагань. А саме: за його кошти закуплена екіпіровка футбольної команди у 2014 році. В 2016 році суттєва матеріальна та фінансова допомога надихнула гравців команди вибороти першість Миколаївської області з футболу. Меценат також оплатив поїздку до м. Чернігова, де на Всеукраїнському турнірі серед юнаків березанські спортсмени посіли друге місце. Олег Боз оплатив левову частку вартості будівництва зрошувальної системи футбольного поля стадіону «Фортуна». 

Василь Іванович Петков, тренер-викладач Березанської ДЮСШ, інтерв’ю якого ми вже публікували, розповів нам про фінансову допомогу від Олега Костянтиновича до святкування 30-річчя спортивної школи та заохочення призерів змагань; заміну вікон у роздягальні; вирішенні питання обладнання санвузла поряд із борцовською залою. 

Ось із таких дрібниць складається життя.

За правилами журналістської етики журналіст не має права висловлювати свою думку, він лише оперує фактами. А висновки робити вам, любі читачі.

logo-koblevo-vesti

Технічний редактор газети Абуздін С.А.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас возможно заинтересует...

Работа в Коблево 2019. Объявления, вакансии. Обновление информации

Узнать больше.. →